Oleje i Smary Jest 126 produktów.

Podkategorie

 • AKCELA

  Oleje silnikowe Akcela zostały opracowane do urządzeń i maszyn Case, Case IH i Steyr. Wszystkie produkty wykonuje się przy użyciu nowoczesnej technologii w połączeniu ze spełnianiem wysokich wymagań technicznych. Wśród produktów Akcela znajdziesz środki smarne, płyny oraz oleje silnikowe do wszelakich maszyn rolniczych.

  Każdy olej silnikowy Akcela posiada wysokie właściwości dyspergujące, które zapobiegają gęstnieniu substancji oraz ochronne przed zużyciem mechanizmów przez odkładanie się osadów. Oferowane przez nas produkty cechuje trwałość oleju i wysokie właściwości antykorozyjne. Znajdź odpowiedni środek smarowy i stosuj go w swojej maszynie, a wydłużysz czas jej eksploatacji.

 • AMBRA

  Oleje silnikowe Ambra powstały z przeznaczeniem do maszyn rolniczych i budowlanych New Holland. Olej Ambra powstaje w oparciu o surowe testy prowadzone w laboratorium oraz w terenie. Oferowane przez nas produkty, to efekt poszukiwań skutecznych substancji do maszyn i urządzeń rolniczych. Każdy olej silnikowy Ambra spełnia wysokie standardy technologiczne.

  Oleje silnikowe to istotne elementy wyposażenia maszyn i urządzeń. Środki te umożliwiają prawidłowe działanie i zapewniają ochronę w trudnych warunkach eksploatacyjnych. Oleje silnikowe Ambra usprawnią twoją pracę, zadbają o bezpieczeństwo i inwestycję. Wybierz odpowiednie środki smarne marki Ambra z naszego sklepu internetowego i ciesz się długim użytkowaniem urządzeń rolniczych.

 • John Deere

  Firma John Deere specjalizuje się w produkcji maszyn rolniczych. W naszym internetowym sklepie oferujemy oryginalne smary, oleje przekładniowe oraz oleje silnikowe John Deere, które znakomicie współpracują z maszynami rolniczymi, spełniając wysokie standardy technologiczne. Oleje John Deere i smary powstają w oparciu o wiedzę doświadczonych inżynierów. Każdy olej silnikowy oraz olej przekładniowy John Deere jest idealnie dostosowany do pracy w ciężkich warunkach.

  Produkty w naszej ofercie nie tylko zwiększają wydajność maszyn rolniczych, ale zapewniają dodatkową ochronę i wydłużają czas eksploatacji sprzętu. Jeśli oczekujesz, by twoje urządzenie działało poprawnie wybierz dedykowany smar i olej silnikowy John Deere. Zadbaj, by regularnie stosować odpowiednio dobrane środki smarowe do maszyn rolniczych.

 • ARAL

  Aral jest marką należącą do światowego koncernu BP. Od ponad 100 lat firma ta działa w wielu gałęziach przemysłu paliwowego. Oferta produktów Aral kierowana jest do klientów indywidualnych, gospodarstw rolniczych, salonów, serwisów oraz warsztatów samochodowych.

  Zalety oleju ARAL

  Aral spełnia surowe wymagania stawiane przez normy jakości DIN oraz ISO. Oficjalny certyfikat ISO 9001 świadczy o najwyższej jakości produktów oferowanych klientom. Dzięki międzynarodowej współpracy marka Aral znana jest w aż 60-ciu krajach. Renoma marki spowodowała, że Aral został wybrany przez firmę Zetor jako linia dedykowanych produktów smarnych.

 • FUCHS

  FUCHS to jeden z największych i zupełnie niezależnych producentów produktów smarnych - dystrybucja na cały świat. Firma ta dostarcza  najwyższej jakości produkty smarne oraz usługi dla wielu innych sektorów przemysłowych. Grupa FUCHS to podmiot biznesowy posiadający światową reputację, a zakład produkcyjny Fuchs w Wielkiej Brytanii spełnia najwyższe standardy jakości i produkcji.

  Oleje FUCHS


  Grupa produktów FUCHS przeznaczona dla wielu gałęzi rolnictwa została stworzona na podstawie długoletniego doświadczenia wykonawców rolnych, specjalistów od ochrony środowiska oraz utrzymania sprzętu. Produkty firmy FUCHS nadają się bezdyskusyjnie jako uniwersalny produkt smarny do łożysk maszynowych, olej hydrauliczny do różnych zastosowań, olej silnikowy i przekładniowy dla wszystkich dostępnych na rynku pojazdów rolniczych.

 • AKROS

  Oleje marki Akros przeznaczone są do maszyn rolniczych i oraz budowlanych. Długa współpraca z firmą Deutz-Fahr pozwoliła na ciągłe udoskonalanie efektywności ich działania. Aktualnie oleje Akros oferowane są do maszyn rolniczych wielu producentów

  Środki smarne Akros pozwalają na poprawną pracę urządzeń oraz zapewniają im odpowiednią ochronę w trudnych warunkach eksploatacyjnych. Dodatkowo Akros jest olejem spełniającym międzynarodowe standardy emisji.

na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 126 elementów
 • 7,20 zł 12,20 zł

  Smar wielofunkcyjny oparty na mydłach litowych do łożysk, piast kół i smarownic ciśnieniowych. Do stosowania w traktorach, maszynach rolniczych i do robót ziemnych.

  7,20 zł 12,20 zł
  Obniżka!
  Towar dostępny w magazynie
 • 10,38 zł 11,38 zł

  Smar uniwersalny o właściwościach E.P. na bazie mydeł litu i wapnia do łożysk piast kół i smarownic ciśnieniowych ciągników, maszyn rolniczych i maszyn do robót ziemnych.

  10,38 zł 11,38 zł
  Obniżka!
  Towar dostępny w magazynie
 • 11,41 zł 13,41 zł
  1 Recenzje

  Smar Grease-Gard został specjalnie opracowany do smarowania i zabezpieczenia elementów oraz zwiększania niezawodności i wydajności pracy urządzeń rolniczych. Jest doskonały do smarowania łożysk, wałów napędowych i pozostałych części w ciągnikach, kombajnach i innych urządzeniach rolniczych.

  11,41 zł 13,41 zł
  Obniżka!
  Towar dostępny w magazynie
 • 14,57 zł 17,07 zł
  1 Recenzje

  Smar Grease-Gard Premium Plus został specjalnie opracowany do smarowania i zabezpieczenia elementów oraz zwiększania niezawodności i wydajności pracy urządzeń rolniczych. Jest doskonały do smarowania łożysk, wałów napędowych i pozostałych części w ciągnikach, kombajnach i innych urządzeniach rolniczych.

  14,57 zł 17,07 zł
  Obniżka!
  W magazynie
 • 16,89 zł 24,39 zł

  Olej do przekładni Powershift z oddzielnym smarowaniem do przekładni hydrostatycznych, hydraulicznych układów wspomagania i sprzęgieł hydraulicznych w traktorach, maszynach rolniczych i koparko-ładowarkach.

  16,89 zł 24,39 zł
  Obniżka!
  Towar dostępny w magazynie
 • 23,42 zł 26,42 zł

  Olej na bazie mineralnej koloru zielonego odpowiedni do napędu hydraulicznego hamulców i sprzęgieł ciągników i maszyna do robót ziemnych.

  23,42 zł 26,42 zł
  Obniżka!
  Towar dostępny w magazynie
 • 23,58 zł

  Klej anaerobowy - uszczelniacz marki Petronas Tutela Blokka idealnie nadaje się do blokowania i uszczelniania połączeń gwintowanych.

  23,58 zł
  Prosimy o kontakt w sprawie dostępności towaru
 • 23,98 zł

  Olej na bazie mineralnej koloru zielonego do napędu hydraulicznego hamulców i sprzęgieł w traktorach.

  23,98 zł
  Towar dostępny w magazynie
 • 36,59 zł

  Dodatek uszlachetniający

  36,59 zł
  Prosimy o kontakt w sprawie dostępności towaru
 • 53,11 zł 69,11 zł

  Płyn chłodząco-ochronny do silników w traktorach, koparko-ładowarkach i innych maszynach rolniczych.

  53,11 zł 69,11 zł
  Obniżka!
  Towar dostępny w magazynie
 • 73,17 zł

  Wysokiej jakości olej przeznaczony do najbardziej wymagających silników nowej generacji. Właściwości eksploatacyjne oleju umożliwiają jego stosowanie w różnorodnych warunkach pracy, zarówno w bardzo niskich jak i wysokich temperaturach otoczenia.

  73,17 zł
  Towar dostępny w magazynie
 • 73,17 zł

  Olej do układów hydraulicznych kombajnów zbożowych, maszyn rolniczych ogólnie i maszyn do robot ziemnych.

  73,17 zł
  Towar dostępny w magazynie
Pokazuje 1 - 12 z 126 elementów

Nie możesz znaleźć interesującego Cię produktu? Zostaw nam swój numer telefonu lub e-mail. Oddzwonimy